Manželský pár. Muž – úspěšný anglický podnikatel v oblasti turismu, žena Češka původně z Děčína, žijící zde v Čechách, společně vychovávají svého tříletého syna.

Nejdříve si objednali naší službu malování pokojů své starší vily v Praze 7. Tuto vilu se rozhodli nabídnout  k prodeji a důvodem malování bylo taktické rozhodnutí (na doporučení zkušeného realitního makléře) nabízet nemovitost s lepším stavem interiéru pro případné zájemce, v rámci zásad homestagingu a bez zbytečně velkých investic.

S našimi službami byli oba manželé velmi spokojeni a proto si nás ihned po dokončení první zakázky objednali na další práci/malování. V tomto případě se jednalo o kompletní vymalování jejich nové nemovitosti, velkého a exkluzivního moderního rodinného domu se zahradou ve velmi lukrativní vilové čtvrti v obci v blízkosti Prahy 8.

Našim klientům se zásadně nelíbila výmalba po předchozích majitelích. Několik místností včetně hlavního centrálního obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dětského pokoje či prostor se schodištěm bylo vymalováno křiklavou pro lidský zrak velmi nepříjemnou oranžovou barvou, která v kombinaci se žlutou byla aplikována také na stropech.

Půjčili jsme jim naše barevné vzorníky aby měli dostatek času si rozmyslet v jakých odstínech chtějí svůj nový domov vymalovat. Po další konzultaci jsme doporučili naši představu, naši radu, naši vizi. Pečlivě jsme společně vybírali, měnili a nakonec našli to nejlepší řešeni a pustili se do práce. Shodli jsme se na bílých stropech, které prostor úžasně zesvětlí, harmonických  pastelových béžových barvách Primalex Inspiro v obývacím pokoji

malování pokoje rodiny

V bílém řešení prostoru schodiště a chodeb.

 

Jemně azurovém odstínu v dětském pokoji.

Nebo lehce béžovo-růžovém v prostorné ložnici manželů.

Barevné členění, koncepce, dynamika prostoru, vzdušnost a čistota, pocit domova – toť přání zákazníků.

Vše při dodržení správných technologických postupů. Penetrace a následné malování ve třech vrstvách.

Nyní pocit spokojenosti – spokojená a šťastná rodina se nastěhovala do svého nového domova ihned po dokončení naší práce (čítající deset dní) a to s příchodem jara.

Rodinu a svého malého vnuka v jejich velkém domě nyní často navštěvují rádi jak prarodiče z Velké Británie, tak také ze severních Čech.

Dodatek:

…původní dům se během následujících pár měsíců prodal.